Classical

Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD)

Josef - Joseph Joseph. Kaksi kitaraa. Persialaisella torilla - In a Persian Market. Nouse toiveeni junaan. Kaikki muuttuu - You Can Have Her. Hopeinen kuu - Guarda Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD) luna. Kun aika on. On hetki. Penkki, puu ja puistotie. Nosta lippu salkoon. Rakkauden sinfonia - Lonely Lovers Symphony. Kung Fu taistelee - Kung Fu Fighting.

Rokkibaby - Rock Your Baby. Avaruuslaiva - Starship Oon voimissain - I Will Survive. Anna kulta, anna - Hands Up. Kielletyt tunteet. Puhu hiljaa rakkaudesta - Speak Softly Love. Lintu ja lapsi - L'oiseau et l'enfant. Kotkan poikii ilman siipii. Koskaan et muuttua saa. Kolmatta linjaa takaisin - Beautiful in the Rain. Vanha salakuljettaja Laitinen. Evakon laulu. Pauli ja Reeperbahn. Meni rahahommat pieleen. Maailma on kaunis.

Rentun ruusu. Tuuliviiri - Mulino A Vento. Piilopaikka - You've Got Troubles. Ihana aamu. Katson vuorilta laaksoon. Kuuleeko Eero. Keinu kanssani. Minun tieni. Tie - La Strada. Gunnar vierasmaalainen. Kaiken takana on nainen. Liian suuri city. Pienen pojan haaveet. Simo Silmu. Kai Tulla Saan. Yon Hetket. Heikki Karuvaara.

Useampi Nainen. Kun Olit Mennyt. Sinun Kanssasi. Liian Suuri City Esa Nieminen. Spotify Amazon. Sanaton Lempi Jori Sivonen. Mies Kylman Maan Jussi Rasinkangas. Pienen Pojan Haaveet Kari Kuuva. Sulle Mun Kultani Esa Nieminen.

Kai Tulla Saan Simo Silmu. Yon Hetket Heikki Karuvaara. Useampi Nainen Esa Nieminen. Thursday 24 June Friday 25 June Saturday 26 June Sunday 27 June Monday 28 June Tuesday 29 June Wednesday 30 June Thursday 1 July Friday 2 July Saturday 3 July Sunday 4 July Monday 5 July Tuesday 6 July Wednesday 7 July Thursday 8 July Friday 9 July Saturday 10 July Sunday 11 July Monday 12 July Tuesday 13 July Wednesday 14 July Thursday 15 Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD) Friday 16 July Saturday 17 July Sunday 18 July Monday 19 July Tuesday 20 July Wednesday 21 July Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD) Thursday Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD) July Friday 23 July Saturday 24 July Sunday 25 July Monday 26 July Tuesday 27 July Wednesday 28 July Thursday 29 July Friday 30 July Saturday 31 July Sunday 1 August Monday 2 August Tuesday 3 August Wednesday 4 August Thursday 5 August Friday 6 August Saturday 7 August Sunday 8 August Monday 9 August Tuesday 10 August Wednesday 11 August Thursday 12 August Friday 13 August Saturday 14 August Sunday 15 August Monday 16 August Tuesday 17 August Wednesday 18 August Thursday 19 August Friday 20 August Saturday 21 August Sunday 22 August Pienen Pojan Haaveet - Various - Vuosikymmenten Suosikkisävelmät 1970–1974 (CD) 23 August Tuesday 24 August Wednesday 25 August Thursday 26 August Friday 27 August Saturday 28 August Sunday 29 August Monday 30 August Tuesday 31 August Wednesday 1 September Thursday 2 September

Its So Easy - Buddy Holly and The Crickets (2) - Rave On: The Very Best Of (CD), Ma Guepierre Et Mes Longs Jupons - Various - Vivre La France - Volumen 2 (Vinyl, LP), No. 3 Aria «Erwache, Fauler Knecht» - Mozart* - Oratorios, Cantatas, Masonic Music (CD), Blue The Water - Doktor X - Blue The Water / X-Treated (Vinyl), Going Back To Mexico - McQueen Street - McQueen Street (Cassette, Album), Captured - Trampled Underfoot - Trampled Underfoot (CD, Album), Service - Dilated Peoples - The Platform (CD, Album), Catch Up, Question! - System Of A Down - Mezmerize (CD, Album), Bill Bryson ( Author Of A Walk In The Woods And In A Sunburned Country )* - * A Short History Of Nea, Of The Great Longing - Wiener Philharmoniker - 150 Jahre • 150th Anniversary • 150éme Anniversaire